• Dili ve Kuru Değiştir
  • Tercih Ayarları
    Yükselen/düşen rengi
    Başlangıç-Bitiş zamanı değişim yüzdesi
Duyurular Gate.io Metis (METIS) Vadeli Çiftini Listeledi

Gate.io Metis (METIS) Vadeli Çiftini Listeledi

2024-01-16 07:51:48 UTC 7925 Okundu
Gate.io, 50X'e kadar kaldıracı destekleyen METIS/USDT vadeli çiftini (USDT marjı) ekledi. METIS/USDT kalıcı fonlama aralığı her 8 saatte bir olup, tavan fonlama oranı ±%2'dir.


METIS/USDT vadeli çifti ile işlem yapın:
https://www.gate.io/futures/USDT/METIS_USDTAyrıca demo hesabınızda risksiz bir şekilde becerilerinizi geliştirebilirsiniz:
https://www.gate.io/testnet/futures_trade/USDT/METIS_USDT


METIS/USDT kalıcı sözleşme özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin:
https://www.gate.io/futures_info_new/futures/usdt/METIS_USDT#baseinfo


Gate.io Sürekli Sözleşme Piyasası Hakkında
Gate.io'nun sürekli sözleşme piyasası, 0,4 milyar USDT'ye varan günlük hacmiyle dünyanın en aktif piyasasıdır. Tasfiyeden kaynaklanan zararları karşılamak için sigorta fonumuzda 1000 BTC'nin üzerinde birikim yaptık. BTC için 100X'e kadar kaldıraç sunuyoruz ve ETH, EOS, LTC, BCH, BSV ve daha fazlası gibi bir düzine başka varlık için 20X veya 50X'lik yüksek kaldıracı destekliyoruz. Tasfiyeyi işaretlemek için çeşitli borsalardan bileşik endeksler kullanıyoruz, böylece gereksiz tasfiyelerden kaçınıyoruz. Vadeli işlem piyasası istikrarlı bir şekilde çalışıyor ve yatırımcıların riski önemli ölçüde azaldı.
Kalıcı sözleşmelerin yüksek kaldıraç oranına sahip olduğunu ve yüksek risk taşıdığını lütfen unutmayın. Lütfen finansal kapasiteniz dahilinde işlem yapın.


Gate.io Sürekli Sözleşme Piyasasındaki Marj Döviz Türleri Hakkında
Şu anda Gate.io kalıcı sözleşme piyasalarında BTC ve USDT olmak üzere iki marjin para birimi bulunmaktadır. Marj para birimine bağlı olarak, kalıcı sözleşmeleri sırasıyla USDTmargined sürekli Sözleşmeler ve BTCmargined Perpetual olmak üzere iki ayrı gruba ayırıyoruz. Herhangi bir BTC marjlı kalıcı sözleşmenin alım satımını yapmak için, BTC'yi, PNL'nin de BTC olarak ödendiği BTC Sürekli Sözleşmeler Hesabınıza marj olarak aktarmanız gerekir. USDT marjlı kalıcı sözleşmelerle işlem yapmak için, PNL'nin de USDT cinsinden ödendiği USDT Sürekli Sözleşmeler Hesabınıza para aktarmanız gerekir. USDT kalıcı marjlı, Kâr ve Zararı dengelemek için marj ve para birimi olarak stabilcoin kullanarak, yeni başlayanlar için daha uygun olduğu düşünülen BTC fiyat dalgalanmalarının neden olduğu getiri dalgalanmasını ortadan kaldırır.Kriptoya Açılan Kapı
Gate.io'da 1.700'den fazla kripto para birimiyle güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapın


Kripto ağ geçidine girmek için 'e kaydolun ve 'dan %40 komisyon alın yönlendirmeler
iOS/Android Uygulamasını hemen indirin .


Bize ulaşın!
Twitter: https://twitter.com/gate_io
GateVIP Twitter: https://twitter.com/GateioVIP
Telgraf: https://t.me/gate_zh
Telegram API'si: https://t.me/gateioapi
İnstagram: https://www.instagram.com/gateioglobal
Orta: https://gateio.medium.com/
Podcast: https://gateio.buzzsprout.com/?ch=buzzs


Gate.io Ekibi
16 Ocak 2024Not:Bu, orijinal İngilizce metnin makine veya insan tarafından yapılan bir çevirisidir, bu nedenle çeviride yanlışlıklar olabilir. Orijinal İngilizce metni görmek için buraya tıklayın.
Gönderileri Paylaş
İlgili Makaleler
Gate.io Startup'ın İlk Ücretsiz Teklifi: Otherworld(OWN) ve Ücretsiz Dağıtım Kurallarının D... Gate.io “Startup Mining” İlk Arzı: TeleportDAO (TST) ve Dağıtım Kurallarının Duyurulması... Gate.io Marjı NRN'yi Ekliyor Gate.io Web3 Başlangıç: WeatherXM (WXM) İlk Token Dağıtım Sonucu Gate.io Başlangıç: Ana Protokol (ANA PROTOKOL) NFT Beyaz Listesi İlk Satış Sonucu ve Listeleme... Gate.io Web3 Başlangıç: EtherMail (EMT) İlk Token Dağıtım Sonucu
Dil ve bölge
kur

Dil ve bölgeyi seçin

Gate.TR'ye mi gideceksiniz?
Gate.TR artık aktif.
Tıklayıp Gate.TR'ye gidebilir veya Gate TR'da kalabilirsiniz.