• Dili ve Kuru Değiştir
  • Tercih Ayarları
    Yükselen/düşen rengi
    Başlangıç-Bitiş zamanı değişim yüzdesi
Announcement
Duyurular Gate.io VeThor (VTHO) Kalıcı Sözleşmesini Ekledi
Gate.io VeThor (VTHO) Kalıcı Sözleşmesini Ekledi
2024-02-16 01:51:33 UTC 7995 Okundu
Gate.io, 50X'e kadar kaldıracı destekleyen VTHO/USDT sürekli sözleşme ticaretini (USDT marjı) ekledi. Kalıcı VTHO/USDT'nin fonlama aralığı her 4 saatte birdir ve tavan fonlama oranı ±%2'dirVTHO/USDT kalıcı sözleşmesiyle işlem yapın:

https://www.gate.io/futures/USDT/VTHO_USDTAyrıca demo hesabınızda risksiz olarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz:

https://www.gate.io/testnet/futures_trade/USDT/VTHO_USDTVTHO/USDT kalıcı sözleşme özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin:

https://www.gate.io/futures_info_new/futures/usdt/VTHO_USDT#baseinfoGate.io Sürekli Sözleşme Piyasası Hakkında

Gate.io'nun sürekli sözleşme piyasası, 0,4 milyar USDT'ye varan günlük hacmiyle dünyanın en aktif piyasasıdır. Tasfiyeden kaynaklanan zararları karşılamak için sigorta fonumuzda 1000 BTC'nin üzerinde birikim yaptık. BTC için 100X'e kadar kaldıraç sunuyoruz ve ETH, EOS, LTC, BCH, BSV ve daha fazlası gibi bir düzine başka varlık için 20X veya 50X'lik yüksek kaldıracı destekliyoruz. Tasfiyeyi işaretlemek için çeşitli borsalardan bileşik endeksler kullanıyoruz, böylece gereksiz tasfiyelerden kaçınıyoruz. Vadeli işlem piyasası istikrarlı bir şekilde çalışıyor ve yatırımcıların riski önemli ölçüde azaldı.

Kalıcı sözleşmelerin yüksek kaldıraç oranına sahip olduğunu ve yüksek risk taşıdığını lütfen unutmayın. Lütfen finansal kapasiteniz dahilinde işlem yapın.Gate.io Sürekli Sözleşme Piyasasındaki Marj Döviz Türleri Hakkında

Şu anda Gate.io kalıcı sözleşme piyasalarında BTC ve USDT olmak üzere iki marjin para birimi bulunmaktadır. Marj para birimine bağlı olarak, kalıcı sözleşmeleri sırasıyla USDTmargined sürekli Sözleşmeler ve BTCmargined Perpetual olmak üzere iki ayrı gruba ayırıyoruz. Herhangi bir BTC marjlı kalıcı sözleşmenin alım satımını yapmak için, BTC'yi, PNL'nin de BTC olarak ödendiği BTC Sürekli Sözleşmeler Hesabınıza marj olarak aktarmanız gerekir. USDT marjlı kalıcı sözleşmelerle işlem yapmak için, PNL'nin de USDT cinsinden ödendiği USDT Sürekli Sözleşmeler Hesabınıza para aktarmanız gerekir. USDT kalıcı marjlı, Kâr ve Zararı dengelemek için marj ve para birimi olarak stabilcoin kullanarak, yeni başlayanlar için daha uygun olduğu düşünülen BTC fiyat dalgalanmalarının neden olduğu getiri dalgalanmasını ortadan kaldırır.
Kriptoya Geçit

Gate.io'da 1.700'den fazla kripto para birimiyle güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapınKayıt olun kripto ağ geçidine girin ve yönlendirmelerden %40 komisyon alın

iOS/Android Uygulamasını hemen indirin .Bize ulaşın!

Twitter: https://twitter.com/gate_io

GateVIP Twitter: https://twitter.com/GateioVIP

Telgraf: https://t.me/gate_zh

Telegram API'si: https://t.me/gateioapi

Instagram: https://www.instagram.com/gateioglobal

Orta: https://gateio.medium.com/

Podcast: https://gateio.buzzsprout.com/?ch=buzzsGate.io Ekibi

16 Şubat 2024Not:Bu, orijinal İngilizce metnin makine veya insan tarafından yapılan bir çevirisidir, bu nedenle çeviride yanlışlıklar olabilir. Orijinal İngilizce metni görmek için buraya tıklayın.
Gönderileri Paylaş
İlgili Makaleler
GT Holder-Exclusive Airdrop: Gate.io Startup Free Offering: Beercoin(BEER) and Announcement of Free... Gate.io Taiko'ya (TAIKO) Piyasa Öncesi Ticaretin Başlatılmasına İlişkin Duyuru... Gate.io Startup Prime Projesi: NexGami(NEXG) GT Abonelik Ayrıntıları Duyurusu... Canlı İzleyin ve VIP+1 Kazanın: GateLive Kripto Konuşması: Bitcoin Layer2 ve Ethereum Layer2 -... Gate.io 11. Yıldönümü Şenliği: Oyun Oynayarak Kutlayın 100.000 Dolarlık Ödüller Kazanın!... Gate.io Startup Ücretsiz Teklifi: mem dünyasında pepe (PEW) ve Ücretsiz Dağıtım Kurallarını...
Dil ve bölge
kur

Dil ve bölgeyi seçin

Gate.TR'ye mi gideceksiniz?
Gate.TR artık aktif.
Tıklayıp Gate.TR'ye gidebilir veya Gate TR'da kalabilirsiniz.