• Dili ve Kuru Değiştir
  • Tercih Ayarları
    Yükselen/düşen rengi
    Başlangıç-Bitiş zamanı değişim yüzdesi
Gate.io

USDG Stabil coin

Değeri sıfır faiz oranıyla USD'ye sabitlenmiş stabil bir coin

USDG Hakkında

USDG, değeri USD ile sabitlenmiş, Gate.io tarafından yönetilen bir blok zinciri stabil coinidir. Birden fazla dijital para biriminin aşırı teminatlandırılmasıyla oluşturulmaktadır. Gate.io ekosisteminin bir parçası olan USDG, GateChain ve Ethereum gibi çeşitli blok zincirlerinde depolanan çapraz zincirli bir varlıktır.

Varlık tradingi
için kullanılır
'yi Kilitle
ve Kazan
Likidite Madenciliği
DeFi Likidite
Swap Havuzu

USDG nasıl alınır

Mortgage piyasası

USDG/USDT trading çifti artık Gate.io spot trading piyasasında mevcut ve kullanıcılar iki coini 1:1'e yakın bir oranda alıp satabiliyor.

Trading market

Kazanç elde etmek için USDG'yi Kilitle

Gate.io, akıllı sözleşmelerle kapsamlı bir şekilde doğrulanmış ve denetlenmiş Defi likidite madenciliği projelerine USDG yatırımı yapmalarına olanak tanıyarak kullanıcılar için yüksek getiri sağlayan USDG HODL & KAZAN projelerini başlattı. Ürünü "HODL & EARN" bölümünde bulabilirsiniz.

Şimdi git

Likidite Madenciliği

Daha yüksek tahmini getiri sağlayan bir HODL & KAZAN ürünü olarak likidite madenciliği şu şekilde çalışır: yatırımcılar piyasaya likidite sağlar ve getiri olarak işlem ücretlerinin bir yüzdesini alır. Gate.io'da kullanıcılar ücret olarak işlem ücretinin %100'ünü ve ek bonus olarak GT token'larını alacaktır.

Şimdi git
Dil ve bölge
kur

Dil ve bölgeyi seçin

Gate.TR'ye mi gideceksiniz?
Gate.TR artık aktif.
Tıklayıp Gate.TR'ye gidebilir veya Gate TR'da kalabilirsiniz.