• Dili ve Kuru Değiştir
 • Tercih Ayarları
  Yükselen/düşen rengi
  Başlangıç-Bitiş zamanı değişim yüzdesi

Gate OTC

Gate OTC, USD, HKD, AUD, CAD,EUR, GBP, JPY, SGD, vb. dahil olmak üzere çeşitli yasal para birimlerinin alım satımını destekler. En son teknolojinin benimsenmesiyle, platform hem bireysel hem de kurumsal müşterilere en uygun fiyata profesyonel ve güvenli OTC hizmetleri sunabilmektedir.

OTC Banka Transferine Başlarken

Kaydol

Bir Gate TR hesabı açın ve UAB kimlik doğrulaması yapın
Bir Gate TR hesabı açın ve UAB kimlik doğrulaması yapın

Başvur

OTC başvurusunu gönderin ve para almak için banka hesabınızı bağlayın
OTC başvurusunu gönderin ve para almak için banka hesabınızı bağlayın

Fiyat sor

İşlem sayfasında fiyatı sorduktan sonra işlemi gerçekleştirin
İşlem sayfasında fiyatı sorduktan sonra işlemi gerçekleştirin

Paraya Çevirme

Emir ayrıntılarını onayladıktan sonra, ödemenizin alınmasını takiben işlem derhal tamamlanacaktır
Emir ayrıntılarını onayladıktan sonra, ödemenizin alınmasını takiben işlem derhal tamamlanacaktır
İndirim
Ortaklık Programı
Gate OTC Komisyon İadesi Karnavalı
Değerli Gate TR kullanıcıları, Gate OTC sizi Komisyon İadesi Karnavalımıza katılmaya davet ediyor. Bu, siz değerli müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış bir davetiye indirim programıdır ve davet ettiğiniz her müşterinin yaptığı her işlem için önemli ödüller kazanmanıza olanak tanır. İster bir kurum müşterisi ister deneyimli bir bireysel kullanıcı olun, Gate OTC komisyon iadesi karnavalı trade deneyiminize daha fazla eğlence ve ödül katacaktır.
Daha Fazla Bilgi Edinin
Ortaklık Programı
İster bir birey ister bir kurum olun, Gate OTC'nin bir iştiraki olabilirsiniz. Ücret indirimlerinin ayrıcalığından ve ücretler üzerinden %60'a varan komisyon kazanma fırsatından yararlanacaksınız.
Şimdi Gir

Gate OTC SSS

 • Gate OTC hizmetlerini kullanmak için öncelikle bir Gate TR hesabı açmanız ve kimliğinizi doğrulamanız gerekir. KYC doğrulaması yapıldıktan sonra, fiat ile kripto para satın almak/satmak için talimatları izleyin.
 • Gate OTC her gün yayınlanan kotasyonlara tabidir. Hizmet için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
 • Gate OTC Bireysel KYC Belgeleri Listesi
  Gate OTC Kurum KYC Listesi
 • Evet, Gate OTC KYC doğrulamasını geçen herhangi bir kişi / kurum, OTC ticareti yapmak için kendi adları altında birden fazla banka hesabı kullanabilir.
 • Afganistan, Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belarus, Bosna Hersek, Burundi, Kamboçya, Kanada, Orta Afrika Cumhuriyeti, Çin, Ukrayna'nın Kırım bölgesi, Küba, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti (Kuzey Kore), Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Gana, Gine, Gine-Bissau, Haiti, İran, Irak, Jamaika, Japonya, Lübnan, Libya, Makao (Çin), Mali, Malta, Myanmar, Nikaragua, Pakistan, Panama, Rusya, Somali, Güney Sudan, Sudan, Suriye, Nida ve Tobago, Uganda, Amerika Birleşik Devletleri, Vanuatu, Yemen, Zaire, Zimbabve
 • Gate OTC, AUD, CAD, CNY, EUR, GBP, HKD, JPY, SGD, USD vb. dahil olmak üzere çeşitli yasal ihalelerin ticaretini destekler. Bu fiat para birimleri USDT / USDC / BTC / ETH vb. para birimlerine dönüştürülebilir. Kısa süre içinde takas edilebilir listeye daha fazla para birimi eklenecektir. Listemizde olmayan herhangi bir para biriminde işlem yapmanız gerekiyorsa, lütfen istediğiniz zaman OTC ekibiyle iletişime geçin.
 • Gate OTC, minimum emir miktarının 30.000 USDT'den az olmamasını gerektirir. Maksimum emir tutarı için herhangi bir sınırlama yoktur. Daha büyük bir emir vermek için, lütfen gerçek ihtiyaçlarınıza göre ayrıntılı bir işlem planı oluşturacak olan Gate OTC ekibiyle iletişime geçin.
 • Lütfen önce bir Gate hesabı oluşturun ve yönergeleri izleyerek kimliğinizi doğrulayın. KYC'yi tamamladıktan sonra, çevrimiçi teklif modu aracılığıyla işlem yapabilecek veya manuel işlem için müşteri desteğimizle iletişime geçebileceksiniz.
 • Gate OTC, hizmetlerini artık neo ve dijital bankalar da dahil olmak üzere piyasadaki tüm ana akım bankalarla fon transferlerini destekleyen DBS SG ve OCBC SG aracılığıyla sunmaktadır. Bankalarımızın Singapur vatandaşları/kuruluşları ile sınırlı olduğunu unutmayın. Ancak bu durum, Singapur vatandaşı olmayan kişilerin/kurumların Singapur banka hesapları aracılığıyla bankalarımızla işlem yapmasını engellemektedir.
İletişime geçin
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki QR kodunu tarayın veya bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki Telegram bağlantısına tıklayın.
Telegramdan iletişime geçin
Dil ve bölge
kur

Dil ve bölgeyi seçin

Gate.TR'ye mi gideceksiniz?
Gate.TR artık aktif.
Tıklayıp Gate.TR'ye gidebilir veya Gate TR'da kalabilirsiniz.