• Dili ve Kuru Değiştir
  • Tercih Ayarları
    Yükselen/düşen rengi
    Başlangıç-Bitiş zamanı değişim yüzdesi
Gate Blog

Kripto haberlerine ve içgörülerine Açılan Kapınız

Gate.io Blog Gate Group, Malta_da VFA Sınıf 4 Lisansı Aldı ve Avrupa_da Güçlü Bir Başlangıç Yaptı

Gate Group, Malta_da VFA Sınıf 4 Lisansı Aldı ve Avrupa_da Güçlü Bir Başlangıç Yaptı

21 July 16:12

By Balcı B., Gate.io Researcher

Gate Group, Malta merkezli kuruluşu Gate Technology Ltd.'nin Malta'da Virtual Financial Assets (VFA) Hizmet Sağlayıcı lisansı aldığını duyurdu. Gate Malta markalı, artık bir VFA Exchange işletmesine ve Malta'da veya Malta'dan saklama hizmetleri sunmasına izin veriliyor.

Gate Group'un Kurucusu ve CEO'su Dr. Lin Han, "Malta, sektörde artan güvenilirlik ve güvenliği sağlayan düzenleyici çerçevelerde erken bir öncüdür. Malta'ya girmek, AB genelindeki düzenlemeleri karşılamaya yönelik bir baskının başlangıcıdır. Kısmen ülkenin sağlıklı düzenleyici ortamının mümkün kıldığı, kullanıcı refahı ve sorumlu hizmetler konusundaki taahhütlerimizi yerine getirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz."

Malta, kripto para birimiyle ilgili faaliyetler için düzenlemeleri uygulayan ilk ülkeler arasındaydı. Sonuç olarak, küçük Akdeniz adası ülkesi, ülkenin her şeyi kapsayan kripto yasal çerçevesini karşılamak isteyen dünya çapında kripto şirketlerini kendine çekti.

Açıkça VFA hizmetleri için amaçlanan lisansın satın alınması, Gate Group'un kullanıcı güvenini artırma, yeni ortaklıklar kurma ve kapsamlı ticaret hizmetlerinin erişilebilirliğini genişletme yönündeki çabasıyla birlikte gelir. Gate Group'u güvenilir ve iyi düzenlenmiş bir küresel dijital varlık hizmet sağlayıcısı olarak güçlendirmek için lisans almak ve uyumluluğu sağlamak çok önemlidir.

Gate Group, uyumlu operasyonları sağlamak ve yerel kripto ekosisteminin ihtiyaçlarını karşılayacak kaynakları sağlamak için yerel bir ofis kurdu.

Bu yeni lisansla Gate Group, dokuz yıllık güvenli ve güvenilir hizmet geçmişi ve açık ve kapsamlı düzenlemelere sahip bölgelerde uyumu karşılayarak kurallara göre oynadığını gösteriyor. Dr. Lin Han, "Malta, Avrupa'daki genişlememizde önemli bir ilk adım ve daha geniş küresel stratejimizin bir parçası. Genişlemeyi hızlandırmaya devam ettikçe daha fazla iyi haber gelecek" dedi.Tıklayın ve Gate.io’nun yasaklı alanlarına erişin

Yazar: Gate.io

*Gate.io nihai kararın tüm haklarını saklı tutar. Yazı herhangi bir yatırım önerisi içermemektedir.

*Gate.io bu makalenin tüm haklarını saklı tutar. Gate.io'ya atıfta bulunulması koşuluyla makalenin yeniden yayınlanmasına izin verilecektir. Her durumda, telif hakkı ihlali nedeniyle yasal işlem yapılacaktır.


Şansınızı Kutusundan Çıkarın ve $6666 Ödül Kazanın
Hemen Kaydol
Hemen 20 Puanı alın
Yeni Kullanıcıya Özel: Puanları hemen talep etmek için 2 adımı tamamlayın!

🔑 Gate TR hesabı açın

👨‍💼 24 saat içinde KYC (Müşterini Tanı) işlemlerini tamamlayın

🎁 Puan Ödüllerini Alın

Hemen Alın
Dil ve bölge
kur

Dil ve bölgeyi seçin

Gate.TR'ye mi gideceksiniz?
Gate.TR artık aktif.
Tıklayıp Gate.TR'ye gidebilir veya Gate TR'da kalabilirsiniz.